+48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
  KRS 0000 518 797 |   Bip

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 98/111, 80-557 Gdańsk. Kontakt z administratorem możliwy jest pod powyższym adresem pocztowym lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Państwa dane osobowe są zbierane i przetwarzane przez Fundację w celu niezbędnym do wykonania statutowych zadań Fundacji, w tym:
  • Niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego.
  • Pomocy społecznej dla osób w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej,
    (statut określający wszystkie cele i zasady działania fundacji dostępny jest na stronie www.zbieramyrazem.org).

W każdej chwili mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.

  1. Gromadzone są jedynie dane osobowe podane przez Państwa dobrowolnie. Fundacja informuje, iż nie mają Państwo obowiązku podania swoich danych osobowych, jednakże odmowa ich podania może uniemożliwić wykonanie wobec Państwa statutowych obowiązków Fundacji.
  2. Zgromadzone dane podlegają starannej ochronie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  3. Zgromadzone dane osobowe Fundacja może wykorzystywać na promocję Fundacji w ramach zbiórki publicznej środków finansowych. Administrator danych osobowych dokłada wszelkich starań, aby przechowywanym danym zapewnić właściwy stopień bezpieczeństwa.

 Oświadczenie

Oświadczam, iż zostałem(-am) poinformowany(-a) o celach pozyskania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam  zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie na zasadach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) przez Fundację Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 98/11, 80-539 Gdańsk.

 

 

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Fundacja Zbieramy Razem

 Adres: ul. Marynarki Polskiej 98/111, 80-557 Gdańsk

 Email: fundacja@zbieramyrazem.org

 KRS 0000 518 797